O Firmie

W branży związanej z aplikacja foli i reklamą jesteśmy od 2002 r.

Przez ten czas okleiliśmy setki jak nie tysiące przeróżnych samochodów, mieliśmy przyjemność oklejać także samoloty pasażerskie takie jak Embraer 175, Embraer 190 i Boeing oraz także samoloty lekkie i ultralekkie. W ręce nasze dostały się także łodzie motorowe oraz motocykle które również wymagają nie lada wprawy i praktyki.

Do prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały takich firm jak: 3M, Avery, Oracal, Arlon. Tylko one zapewnią długo letnie bezproblemowe użytkowanie a jednocześnie zapewnia gwarancję jakości. Nie zgadzamy się na ustępstwa przy materiale aby wykorzystywać tańszy nie pewny materiał najczęściej sprowadzany z Chin którego jakość jest bliska zeru. Koniec z ustępstwami, nadszedł czas aby stworzyć własną markę i własne standardy przewyższające te z którymi spotkaliśmy się przez lata na Polskim rynku. Nadszedł czas na najwyższą jakość, jaką klient może otrzymać od firmy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wykonujemy projekty kompleksowo Projekt, Druk, Oklejenie w jednym miejscu.

Jakość druku jest naszym priorytetem.

Nasza drukarnia wielkoformatowa dysponuje nowoczesną maszyną Epson 60610, pracującą wyłącznie na oryginalnych tuszach i podzespołach, zapewniając tym samym najwyższą jakość wydruku. To drukarka cyfrowa wielkoformatowa wysokiej klasy, składająca się a aż 720 dysz czarnych i 720 dysz kolorowych. Dzięki wyspecjalizowanemu sprzętowi jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Pozostajemy na bieżąco z nowinkami z branży i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Realizowaliśmy zlecenia dla klientów z dzielnic Warszawy: Mokotów, Praga, Ursynów, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Zapraszamy do kolejnych działów naszej strony gdzie zapoznają się Państwo z ofertą naszej Firmy.

Kontakt

Informacje

Hydrografik
Łomianki ul. Brukowa 34
Jacek - 502 374 521
Piotr - 668 283 363
biuro@hydrografik.pl

Napisz do nas